Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Přijde vám, že i když cvičíte a zdravě se stravujete, nemůžete se zbavit tuku z hýždí? Netrapte se. Nadměrné ukládání tuků v rizikových partiích je dnes poměrně rozšířeným problémem. Tyto nežádoucí tukové oblasti je možné odstranit liposukcí hýždí. V klinice plastické chirurgie INTER CLINIC vás nežádoucích tukových zásob zbavíme.

INTER CLINIC - specialista na liposukci hýždí

Liposukce je zákrok, který klade na plastického chirurga vysoké nároky. Plastický chirurg by měl umět posoudit rozsah liposukce, rozhodnout o způsobu vhodné techniky a také určit výsledný efekt zamýšlené liposukce hýždí. Výsledek je však ve většině případech pouze přibližný, nelze totiž přesně odhadnout, kolik tuku bude možno odsát a zda se podaří odsát veškeré množství, které je zamýšleno. V INTER CLINIC provádíme liposukce od roku 1998, tedy bezmála 15 let, tudíž náš tým disponuje bohatými zkušenostmi a lze se bez obav svěřit do naší péče. Využijte bezplatné konzultace a poraďte se o vhodnosti liposukce právě ve vašem případě!

Liposukce hýždí

I když je nejvhodnější prevencí dostatek pohybu a zdravá strava, s tukovými polštáři se bojuje těžce. Jakmile se jednou vytvoří, jejich odstranění je v nadlidských silách. I když ubíráte na váze, tuk mizí jen minimálně. Rádi byste tedy zvolili operativní odstranění tuků? Liposukce hýždí je řešení.

Liposukce hýždí zničí tukové polštáře

Podle současných estetických kritérií je tuk na lidském těle nevítaný host. Při nadměrném ukládání tuků vytváří tuková tkáň na těle nápadné tukové polštáře. Ty mohou být uloženy symetricky, v těch horších případech i asymetricky. Liposukce hýždí vám navrátí ladné tvary i radost ze života.

Liposukce v pokročilém věku

I v pokročilejším věku je možné podstoupit liposukci hýždí, rizikem však může být výskyt nerovností na kůži. Ženám v pokročilém věku však ve většině případů takové nerovnosti, které liposukce hýždí v jejich případě může přinést, nevadí. Jejich hlavním cílem je totiž pozměnění tvaru postavy, které plastická operace liposukce hýždí v každém případě přinese.

Liposukce hýždí neřeší nadváhu

Liposukce hýždí dokáže upravit vzhled zadečku a celkový dojem ze vzhledu postavy, liposukce hýždí však neřeší problém nadváhy. Liposukce hýždí vytvaruje určitou část těla, ale nenapraví problém obezity. Pomocí liposukce se odstraní takové množství tuku, které je srovnatelné s kilovým sáčkem mouky, pro tvar těla je to však zásadní rozdíl přinášející změnu.

Liposukce hýždí - průběh

Liposukce hýždí je prováděna v celkové anestezii, kdy je do drobných nářezech v hýždích zavedena kanylka odsávající tuk. Nářezy jsou prováděny s co největší opatrností, na takových místech, které jsou pro lidské oko nezaznamenatelné. Výrazné jizvy tak po liposukci hýždí nehrozí. Liposukce hýždí je jedna fáze samotné liposukce, po které následuje další, pooperační fáze, která je neméně důležitá. Po liposukci hýždí dostane každý pacient speciální stahovací prádlo, které je zapotřebí nosit po dobu 4-6 týdnů a utahovat je dle instrukcí lékaře. Fáze po liposukci hýždí je určená ke stabilizaci tvaru postavy a zpevnění zcitlivěné a narušené kůže. Liposukce hýždí vyžaduje z pravidla jednodenní hospitalizaci v nemocnici či léčebném zařízení, po té je vyžadována minimálně týdenní odpočinek v domácím prostředí. Jelikož oblast hýždí je využívání často k sezení, je možné po týdnu nastoupit do práce, avšak stále je potřeba nosit speciální prádlo, které bude i během sezení fixovat požadovaný výsledek liposukce hýždí.

Liposukce před a po

Aktuality

 • Provoz kliniky během vánočních svátků
  Provoz kliniky během vánočních svátků

  Vážené klientky, vážení klienti,

  ve dnech 23.12. - 1.1. bude naše klinika uzavřena. V pátek 22.12. bude zkrácený provoz od 9 do 12 hod.

  Dovolte nám, abychom Vám v právě probíhajícím adventním čase poděkovali za důvěru, kterou jste nám v letošním roce vyjádřili.

  I díky Vám hodnotíme rok 2017 jako jeden z nejúspěšnějších v historii INTER CLINIC. A není to historie nikterak krátká: rok 2018 bude pro naši kliniku rokem jubilejním, neboť oslavíme 25 let naší existence.

  Přejeme Vám krásné svátky a šťastný a úspěšný nový rok 2018.

  Budeme rádi, budete-li psát další historii INTER CLINIC s námi!

  Váš INTER CLINIC Praha - Radotín

 • LAST MINUTE - liposukce se slevou 10 %
  LAST MINUTE - liposukce se slevou 10 %

  Vážené klientky, vážení klienti.

  nabízíme vám LAST MINUTE termíny pro zákrok LIPOSUKCE:

  Konzultace 7.12. a 12.12., zákrok možný 14.12., 20.12. a 21.12.

  Pro výše uvedené termíny nabízíme na liposukci slevu 10 % (týká se všech rozsahů liposukce).

  Liposukci jedné oblasti (například břicha) tak můžete získat za 18 800 Kč!

  Konzultace jsou bezplatné a můžete si je rezervovat na tel. č. 732 300 900.

  Těšíme se na Vás!

  INTER CLINIC Praha-Radotín

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz