Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Ochabování kůže způsobené věkem a ukládání tuku v oblasti podbradku, které může být navíc spojeno eventuálně i s nesprávnými návyky životosprávy, jsou hlavními příčinami vzniku dvojité brady, a tím i změny výrazu celého obličeje. Tyto nežádoucí tukové oblasti je možné odstranit liposukcí podbradku.

 

INTER CLINIC - specialista na liposukci podbradku

Liposukce podbradku je poměrně citlivý zákrok, který musí být předem odborně posouzen. Plastický chirurg musí podrobně zhodnotit tvar a konfiguraci krku, ohodnotit případné možnosti a teprve poté najít řešení, jak nejlépe liposukci podbradku provést. V některých případech může lékař doporučit kombinaci liposukce podbradku s jiným chirurgickým zákrokem plastické chirurgie. V INTER CLINIC provádíme liposukci podbradku od roku 1998, tedy bezmála 15 let, tudíž náš tým disponuje bohatými zkušenostmi a lze se bez obav svěřit do naší péče. Využijte bezplatné konzultace a poraďte se o vhodnosti liposukce podbradku právě ve vašem případě!

 

Liposukce podbradku

 

Tukové zásoby a ochabování kůže v okolí brady vytvoří estetický problém, se kterým se ne každý muž či žena jen tak smíří. Podle současných estetických kritérií jsou nejen tuk, ale také i projevy stáří nevítaným hostem. Pokud s nimi chcete účinně bojovat, budeme vám v naší klinice plastické chirurgie INTER CLINIC nápomocni. Liposukce podbradku vám navrátí váš dřívější výraz obličeje, sebevědomí a radost ze života.

Liposukce podbradku je jediným řešením

 

Odstranění tuku v oblasti brady a podbradku má jediné řešení: liposukce podbradku. V ojedinělých případech lze zvolit plastickou operaci. Zatím žádná jiná další metoda, která by byla schopná pacienty zbavit přebytečného tuku v oblasti podbradku, nebyla vynalezena, proto slaví liposukce podbradku takový úspěch.

 

Liposukce podbradku - průběh

Liposukce podbradku je prováděna co nejšetrnější metodou v lokálním znecitlivění či řízeném spánku, který je podobný anestezii. Drobná kanylka odstraňující přebytečné tukové buňky je vpravena do podbradku pomocí drobného řezu provedeného pod bradou či za uchem a pomocí drobných pohybů je schopna vysát přebytečný podkožní tuk způsobující vzhled dvojité brady. Liposukce podbradku vyžaduje minimálně týdenní rekonvalescenci, proto je zapotřebí počítat s pracovní neschopností. Po liposukci podbradku je zapotřebí nosit po dobu nejméně dvou až tří týdnů speciální fixační návlek, který pomáhá zformovat nový tvar podbradku. Pokud je pooperační fáze ukončena bez problémů, není nutné počítat s opakováním liposukce podbradku či s další nadměrnou tvorbou tukových převisů. Velice zřídka může nastat nežádoucí efekt liposukce podbradku, a to v podobě převisů kůže či varhánků, které mohou být způsobeny velkým přebytkem uvolněné tukové tkáně. Liposukce podbradku však zanechává tento nepříjemný efekt pouze minimálně, zejména pokud je elasticita kůže v naprostém pořádku.

Liposukce před a po

Aktuality

 • Provoz kliniky během vánočních svátků
  Provoz kliniky během vánočních svátků

  Vážené klientky, vážení klienti,

  ve dnech 23.12. - 1.1. bude naše klinika uzavřena. V pátek 22.12. bude zkrácený provoz od 9 do 12 hod.

  Dovolte nám, abychom Vám v právě probíhajícím adventním čase poděkovali za důvěru, kterou jste nám v letošním roce vyjádřili.

  I díky Vám hodnotíme rok 2017 jako jeden z nejúspěšnějších v historii INTER CLINIC. A není to historie nikterak krátká: rok 2018 bude pro naši kliniku rokem jubilejním, neboť oslavíme 25 let naší existence.

  Přejeme Vám krásné svátky a šťastný a úspěšný nový rok 2018.

  Budeme rádi, budete-li psát další historii INTER CLINIC s námi!

  Váš INTER CLINIC Praha - Radotín

 • LAST MINUTE - liposukce se slevou 10 %
  LAST MINUTE - liposukce se slevou 10 %

  Vážené klientky, vážení klienti.

  nabízíme vám LAST MINUTE termíny pro zákrok LIPOSUKCE:

  Konzultace 7.12. a 12.12., zákrok možný 14.12., 20.12. a 21.12.

  Pro výše uvedené termíny nabízíme na liposukci slevu 10 % (týká se všech rozsahů liposukce).

  Liposukci jedné oblasti (například břicha) tak můžete získat za 18 800 Kč!

  Konzultace jsou bezplatné a můžete si je rezervovat na tel. č. 732 300 900.

  Těšíme se na Vás!

  INTER CLINIC Praha-Radotín

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz