Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

  1. 1
  2. 2
  3. 3

liposukceLiposukce stehen je žádaná zejména na jaře, a to z důvodu blížící se "plavkové" sezóny.

"Zvolila jsem tumescentní liposukci a jsem spokojená. Bolest nebyla nijak výrazná, dalo se to v pohodě vydržet." Jana

liposukceLiposukce stehen je žádaná zejména na jaře, a to z důvodu blížící se "plavkové" sezóny.

"Zvolila jsem tumescentní liposukci a jsem spokojená. Bolest nebyla nijak výrazná, dalo se to v pohodě vydržet." Jana

liposukceLiposukce stehen je žádaná zejména na jaře, a to z důvodu blížící se "plavkové" sezóny.

"Zvolila jsem tumescentní liposukci a jsem spokojená. Bolest nebyla nijak výrazná, dalo se to v pohodě vydržet." Jana

Stáhnout newsletter

Chcete být informováni o naší klinice? Čtěte náš newsletter!

Stáhnout newsletter

Také trpíte nadměrnými tukovými zásobami v určitých partiích těla, jako jsou např. stehna? Chtěli byste svůj vzhled změnit, ale ať děláte, co děláte, nejde vám to? Netrapte se! Tyto nežádoucí tukové oblasti je možné odstranit liposukcí stehen. Pomocí kanyly a vakuového odsátí s použitím některé z technik operační metody zvané liposukce vás nežádoucích tukových zásob zbavíme.

INTER CLINIC - specialista na liposukci stehen

Liposukce je zákrok, který klade na plastického chirurga vysoké nároky. Plastický chirurg by měl umět posoudit rozsah liposukce, rozhodnout o způsobu vhodné techniky a také určit výsledný efekt zamýšlené liposukce stehen. Výsledek je však ve většině případech pouze přibližný, nelze totiž přesně odhadnout, kolik tuku bude možno odsát a zda se podaří odsát veškeré množství. V INTER CLINIC provádíme liposukce od roku 1998, tedy bezmála 15 let, tudíž náš tým disponuje bohatými zkušenostmi a lze se bez obav svěřit do naší péče. Využijte bezplatné konzultace a poraďte se o vhodnosti liposukce stehen právě ve vašem případě!

Uvažujete o liposukci stehen?

Mnoha lidem ztrpčuje život zvýšené ukládání tuku v některých partiích těla. Tuková tkáň pak vytvoří nápadné tukové polštáře buď symetricky, anebo v horším případě dokonce asymetricky. Takovými místy, kde se tuk takto ukládá, jsou kupříkladu zevní strany stehen při kyčelním kloubu, kde vytváří "rajtkovitá stehna", na vnitřních stranách kolenních kloubů, někdy v horních partiích vnitřní strany stehen nebo na přední straně bérců, kde vytváří sloupovité bérce. Všechny tyto problémy dokáže vyřešit liposukce stehen.

Proč je liposukce stehen řešením pro spoustu žen?

Vzhled těla ženy je často znehodnocen vzhledem stehen, na kterých je ve většině případech ženské populace ukládáno poměrně velké množství tuku. Je známo, že každá druhá žena není se vzhledem svých stehen spokojena. Tvar stehen je dán geneticky, ovlivnit ho lze jen částečně zdravou životosprávou a životním stylem. Zbytek může pomoci vyřešit plastická chirurgie - liposukce stehen.

Liposukce stehen s vašimi tukovými polštáři zatočí

Tukové polštáře mohou deformovat postavu a být tak zdrojem zbytečných psychických problémů. Na cvičení a ztrátu váhy tyto tukové polštáře nereagují buď vůbec anebo jen velmi málo, a zůstávají tak prakticky nezměněny. Podle současných estetických kritérií jsou pokládány za vadu. Vyřešme je společně pomocí liposukce stehen.

Předpoklady liposukce stehen

Pro provedení liposukce stehen se vyžaduje dobrý zdravotní stav pacienta. Liposukce stehen také vyžaduje posouzení množství odsávaného tuku během liposukce, stejně tak jako předpoklad dobré elasticity kůže, která může v horším případě způsobit nerovnosti či nežádoucí nerovnoměrné objemové poměry.

Liposukce stehen a její účinnost

Účinnost liposukce stehen může být nejúčinnější v kombinaci se cvičením a zdravým životním stylem. Liposukce stehen nenahrazuje cvičení či dietu, je pouze spolehlivou součástí zbavující tělo tuku. Proto je důležité liposukci stehen považovat za poměrně bolestivý zákrok, který slouží k tvarování tělesných partií, nikoli k úbytku váhy. 

Efekt liposukce stehen

Výsledek liposukce stehen je viditelný již druhý den po samotné liposukci stehen, zejména v okamžiku sundání a převazu prádla. Další dny probíhá hojivý proces, který nastartuje masivní překrvení tkání, které je však postupně resorbováno a proces stabilizace výsledného efektu je zajištěn neustálým nošením kompresního prádla. Celkový výsledek je však hodno hodnotit s odstupem několika měsíců, jelikož průběh hojení může v některých případech ovlivnit symetrii.  

Liposukce stehen a celulitida

Liposukce stehen nedokáže vyřešit problém celulitidy. Liposukce stehen pouze slouží k odsátí určitého množství tuku v oblasti stehen či jiných partií těla a změnění tvaru celkového vzhledu postavy, neřeší však další estetické vady na těle jako je celulitida či obezita. Samozřejmě, že k omezení celulitidy díky odsátému tuku dojde.

Liposukce stehen - průběh

Liposukce stehen začíná lékařským vyšetřením. Samotný průběh liposukce stehen je prováděn pomocí liposukčních kanyl, které jsou zapojeny na odsavné zařízení. Pomocí drobných řezů v kůži se kanyly zavedou do kůže a dochází k samotné liposukci stehen. Průběh zákroku pacientka nevnímá, neboť spí.

Pooperační součástí liposukce stehen je nošení kompresního prádla, a to po dobu minimálně 4-5 týdnů po liposukci stehen. Důležitým úkolem, který následuje po liposukci stehen, je upravování prádla, aby došlo k brzkému vstřebání pooperačních otoků, vstřebání tukové tkáně, vyhlazení kůže a modelaci postižené oblasti.

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz