Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

LIPOSUKCE - PODZNIMNÍ SLEVA

bezplatná konzultace

bezplatná konzultace

Nadměrně velké břicho může způsobit mnoho bezesných nocí. Ke klidnému spánku vám může pomoci plastika břicha zrealizovaná zkušeným týmem našich lékařů. Součástí zákroku je odstranění povislé kůže a tuku, které jsou často následkem náhlého hubnutí nebo porodu. Plastika břicha prováděná skutečnými odborníky dokáže malé zázraky.

INTER CLINIC - specialista na plastiku břicha

Nejdůležitějším prvkem v případě plastiky břicha je plastický chirurg. Plastický chirurg zhodnotí pacientův zdravotní a psychický stav a motivaci, na základě podrobné analýzy určí vhodnost operace a její rozsah. Na klinice plastické chirurgie INTER CLINIC jsme dokázali od roku 1998 provést řadu plastik břicha, které změnily stovkám pacientů život. Domluvte si bezplatnou konzultaci a zjistěte, jak abdominoplastika může pomoci právě vám.

Plastika břicha - indikace

Plastika břicha je vhodná pro pacienty, kteří mají problém s nadměrným množství tuku v oblasti břicha a povislou kůží na břiše. Typickým klientem naší kliniky jsou ženy po těhotenství, které navzdory cvičení a zdravé stravě nedokáží zformovat bříško do původního stavu. Operace břicha v takovém případě vede ke zploštění břicha, zpevnění svalů na břiše a odstranění přebytečného tuku. Díky tomu může plastika výrazně upravit vzhled pacienta, zejména v oblasti pasu a břicha. Plastika břicha je také vhodná v případě rozestupu břišních svalů.

Abdominoplastika – výběr techniky

Dle množství tuku v oblasti břicha zhodnotí plastický chirurg náročnost budoucí plastické operace a určit vhodný druh plastiky břicha, který pomůže vyřešit pacientův problém co nejlépe. Při plastice může dojít nejen k odstranění tuku, ale také k úpravě břišní stěny či přesunu pupku. V náročnějších případech je možné zkombinovat zákrok s liposukcí břicha.    

Operace břicha a její výsledek

Aby byl výsledek plastiky břicha co nejlepší a vydržel dlouhou dobu, je zapotřebí provést kvalitní předoperační analýzu, dodržovat pokyny před operací a po operaci a především vyvarovat se nadměrným váhovým výkyvům a především u žen neplánovat další těhotenství, které představuje důležitý faktor ničící výsledek plastiky. 

Plastika břicha - průběh

Plastika břicha je náročnější operace než například liposukce. Po zákroku je nutné, abyste setrvali 1 den na lůžkové části INTER CLINIC. Následná rekonvalescence trvá obvykle 14 dní a je nutné dodržovat předepsaný dietní i pohybový režim. Při plastice břicha dochází ke změnám uložení střev, což vyžaduje zvýšenou pozornost i ve stravování. Prvních cca 10 dní po operaci se nedoporučuje sezení. Hojení snadnějšímu pohybu můžete navíc pomoci bandážování břišním pásem. Plastická operace břicha dokáže přivodit velmi bolestivé stavy, o kterých víme a snažíme se jejich působení zmírnit podáváním analgetik. S každým pacientem jsme v kontaktu i po jeho propuštění a jsme připraveni mu poskytnout adekvátní péči.

Aktuality

 • Akce: Liposukce se slevou až 5 400 Kč
  Akce: Liposukce se slevou až 5 400 Kč

  Vážené klientky, vážení klienti,

  dovolujeme si Vás informovat o slevové akci na zákrok LIPOSUKCE.

  V INTER CLINIC Praha-Radotín můžete získat liposukci se slevou až 5 400 Kč, a to i na splátky bez navýšení.

  Akční ceny jsou tyto:

  • 1 oblast (např. bříško) - 17 800 Kč (lokální umrtvení, bez nutnosti pobytu na klinice), sleva oproti běžné ceně 3 100 Kč,
  • 2 oblasti (např. bříško a boky) - 27 500 Kč (celková anestezie), sleva oproti běžné ceně 4 400 Kč,
  • 3 oblasti (např. bříško, boky, vnitřní stehna) - 33 500 Kč (celková anestezie), sleva oproti běžné ceně 5 400 Kč.

  K ceně je nutno připočítat pobyt (u dvou a třech oblastí + 2 400 Kč) a pooperační prádlo.

  Konzultaci je třeba podstoupit do 31. 10. 2017, zákrok pak do 30. 11. 2017. Akce může být z důvodu naplnění kapacit kdykoliv ukončena.

  Bezplatnou konzultaci si můžete domluvit na 732 300 900, případně na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  Chcete-li LIPOSUKCI věnovat jako dárek, rádi pro Vás připravíme dárkový poukaz.

  Těšíme se na Vás.

  Tým INTER CLINIC

  Pozn.: Výše uvedenou slevu nelze kombinovat se slevovými vouchery.

 • Vše, co jste chtěly znát o plastice břicha...
  Vše, co jste chtěly znát o plastice břicha...

  Plastika břicha, abdominoplastika, je společně s plastikou prsů a liposukcí nejžádanějším zákrokem na klinice INTER CLINIC Praha-Radotín. Přinášíme vám rozhovor s naším plastickým chirurgem, MUDr. Josefem Kulhánkem, ve kterém najdete všechny potřebné informace o zákroku.

  Číst dál...

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz