Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

LIPOSUKCE - PODZNIMNÍ SLEVA

bezplatná konzultace

bezplatná konzultace

Nelíbí se vám váš tvar nosu? Nebo jste si v mládí nos přerazili a on vám nehezky srostl? Rádi vám pomůžeme. Plastika nosu toto vyřeší! Při plastice nosu se upravuje tvarově chrupavčitá nebo kostěná nosní část.

INTER CLINIC - specialista na plastiku nosu

Klinika plastické a vlasové chirurgie INTER CLINIC provádí plastiku nosu již od svého samotného založení. Náš tým plastických chirurgů je vám k dispozici pro bezplatnou konzultaci, kdy si můžete ujasnit, jakou korekci nosu lze ve vašem případě provést. Nebojte se nás zeptat na vše, co vás zajímá.

Naše klinika INTER CLINIC vám nabízí tyto plastiky nosu:

 • korekce chrupavčité části
 • korekce hrbolu nosu 
 • zúžení nosu 
 • zmenšení nosu 
 • změna tvaru nosu, a tím i výraz celého obličeje 
 • úprava vychýlení nosní přepážky, tzv. septoplastika, zlepšuje tak dýchání.

Plastika nosu - pro koho je vhodná?

Plastika nosu je věkově ohraničena ukončením růstu a puberty. Horní hranice vhodná pro plastiku nosu není přesně určena. Ale doporučený věk, kdy je plastika nosu nejvhodnější je do 35 let věku, ale i v pozdějším věku lze s individuálním posouzením plastiku nosu provést.

Plastika nosu a bezplatná konzultace

Plastika nosu vyžaduje konzultaci se zkušeným plastickým chirurgem, který má smysl pro cit a estetiku. Plastický chirurg se od vás musí dozvědět, co od zákroku plastiky nosu očekáváte, a vysvětlí vám, co může provést a co ne. Dále vám oznámí, jaká rizika může plastika nosu nést. Na základě celkového zhodnocení chirurg rozhodne, zda je pro vás plastika nosu vhodná, či nikoliv. Domluvte si schůzku na naší klinice plastické chirurgie již dnes!

Plastika nosu - průběh

Samotný operační výkon plastiky nosu je pro každý obličej přísně individuální. Plastická operace nosu je jedna z nejnáročnějších výkonů v oblasti estetické chirurgie. Při nekomplikovaném průběhu a velké zkušenosti a šikovnosti chirurga trvá vlastní plastika nosu 1-2 hodiny. Pacient zůstává po plastické operaci nosu na lůžku do druhého dne, kde je po tuto dobu ještě kontrolován a poté za doprovodu propuštěn do domácího léčení. Po plastice nosu je nutná 4-5denní tamponáda nosu a vnější sádrová dlaha, která se přikládá na dva týdny. Pacient musí dýchat ústy, jelikož je v nose tamponáda. Po vyndání tamponů si musí pacient čistit cca každé dvě hodiny vatovými tyčinkami nos, ale nesmí smrkat. Po sundání dlahy je doporučena tlaková masáž a většinou po měsíci kontrola u lékaře.

Aktuality

 • Akce: Liposukce se slevou až 5 400 Kč
  Akce: Liposukce se slevou až 5 400 Kč

  Vážené klientky, vážení klienti,

  dovolujeme si Vás informovat o slevové akci na zákrok LIPOSUKCE.

  V INTER CLINIC Praha-Radotín můžete získat liposukci se slevou až 5 400 Kč, a to i na splátky bez navýšení.

  Akční ceny jsou tyto:

  • 1 oblast (např. bříško) - 17 800 Kč (lokální umrtvení, bez nutnosti pobytu na klinice), sleva oproti běžné ceně 3 100 Kč,
  • 2 oblasti (např. bříško a boky) - 27 500 Kč (celková anestezie), sleva oproti běžné ceně 4 400 Kč,
  • 3 oblasti (např. bříško, boky, vnitřní stehna) - 33 500 Kč (celková anestezie), sleva oproti běžné ceně 5 400 Kč.

  K ceně je nutno připočítat pobyt (u dvou a třech oblastí + 2 400 Kč) a pooperační prádlo.

  Konzultaci je třeba podstoupit do 31. 10. 2017, zákrok pak do 30. 11. 2017. Akce může být z důvodu naplnění kapacit kdykoliv ukončena.

  Bezplatnou konzultaci si můžete domluvit na 732 300 900, případně na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  Chcete-li LIPOSUKCI věnovat jako dárek, rádi pro Vás připravíme dárkový poukaz.

  Těšíme se na Vás.

  Tým INTER CLINIC

  Pozn.: Výše uvedenou slevu nelze kombinovat se slevovými vouchery.

 • Vše, co jste chtěly znát o plastice břicha...
  Vše, co jste chtěly znát o plastice břicha...

  Plastika břicha, abdominoplastika, je společně s plastikou prsů a liposukcí nejžádanějším zákrokem na klinice INTER CLINIC Praha-Radotín. Přinášíme vám rozhovor s naším plastickým chirurgem, MUDr. Josefem Kulhánkem, ve kterém najdete všechny potřebné informace o zákroku.

  Číst dál...

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz