Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Nejbližší termíny bezplatných konzultací

3.12., 10.12., 11.12.

Nejbližší termíny operačních zákroků

2. a 5.12., 9. - 12.12., 18. 12.

Termín, prosím, rezervujte na tel.: 732 300 900, anebo na recepce@interclinic.cz . Děkujeme :)

Rychle se vám unaví oči? Často vám slzí? Nebo vás trápí tukové kožní váčky pod očima? I pro vás je vhodná operace očních víček! Plastická operace očních víček neboli blefaroplastika patří do kategorie plastických operací, které zpravidla provádíme po 40. roku života. 

INTER CLINIC - specialista na plastickou operaci očních víček

Klinika plastické chirurgie INTER CLINIC je špičkovým pracovištěm, kde se od 90.let operace očních víček provádí. Naši plastičtí chirurgové jsou vám k dispozici pro bezplatnou konzultaci. Vysvětlí vám, zda je pro vás vhodné provést zákrok na všech čtyřech víčkách, nebo pouze na horních, či dolních. Lékař vám také objasní celý postup operace včetně způsobu anestezie a zodpoví veškeré vaše dotazy.

Operace očních víček

Úkolem plastické operace dolních víček či víček horních je zlepšit nejen estetický vzhled, ale také napomoci funkci oka. Při operaci je odstraněna nadbytečná kůže víčka a jsou také odstraněny tukové výhřezy (prolapse). Celý zákrok je prováděn ambulantně v místním znecitlivění. Po plastické operaci očních víček se doporučuje asi týdenní rekonvalescence.

Operace očních víček a ztráta elasticity kůže

Ke ztrátě elasticity kůže dochází vlivem stárnutí, ale k problémům s očními víčky vedou i jiné faktory jako například dědičnost, typ kůže, životospráva, alergie, onemocnění ledvin, problémy se štítnou žlázou atd.

oční víčka

Plastická operace očních víček - pro koho je vhodná?

Věk pro plastickou operaci očních víček je hodně individuální. Nejčastější věkové rozmezí, kdy se plastika očních víček provádí, je 35-50 let věku pacienta/pacientky. Začne-li na sobě pacient pozorovat otoky po únavě, z nevyspání, ale i po dlouhém spánku, neměl by operaci očních víček odkládat.

Operace očních víček - průběh

Operace očních víček začíná konzultací, která je bezplatná. Před operací očních víček se nesmí užívat léky s kyselinou acetylsalicylovou (Acylpyrin, Aspirin, Anopyrin apod.). V den, kdy je operace, se nesmí používat žádný krém na víčka. Na operaci očních víček se musíte samozřejmě dostavit bez nalíčení a je vhodné si s sebou přinést sluneční brýle. Samotná plastická operace víček se provádí v lokální anestezii (místní znecitlivění). Operovat se můžou horní či dolní víčka, nebo oboje současně. Pokud se operují horní víčka, řez je veden v přirozené rýze očního víčka. Při operaci dolních víček je řez veden v těsné blízkosti spodních řas, aby jizvička byla nepatrná. Proces rekonvalescence po plastické operaci očních víček je zcela individuální. Záleží na schopnostech organismu hojení a na samotné snaze klientů dodržovat pokyny lékaře. Klient/ka si doma musí přikládat mokré studené obklady. Po 7-10 dnech jsou odstraněny stehy. Dva týdny po provedení plastiky očních víček jsou doporučeny tlakové masáže. Pozor - kouření výrazně zpomaluje proces hojení po operaci. 
 
Více o operaci očních víček v našem posledním newsletteru ZDE.
 

Plastika očních víček před a po

View the embedded image gallery online at:
https://interclinic.cz/operace-ocnich-vicek#sigFreeId2a215ab07b

Aktuálně

 • Kupte svým bližním dárkový poukaz na krásu
  Kupte svým bližním dárkový poukaz na krásu

  Milé klientky, milí klienti,

  Vánoce se blíží a i letos můžete objednávat dárkové poukazy pro své bližní.

  K dispozici jsou dárkové poukazy na konkrétní zákrok, ale také poukazy na určitou částku.

  A víte, o jaké poukazy byl největší zájem loni? Byly to - tradičně - poukazy na úpravu očních víček, které naši klienti zakupují svým maminkám či manželkám.

  Druhé místo obsadila úprava poprsí a třetí byla liposukce

  Máte-li zájem o dárkový poukaz, který Vám rádi připravíme i na jméno, volejte 732 300 900, anebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  Těšíme se na Vás!

   

Přejít do sekce Aktuality

Poradna plastické chirurgie

 • Operace očních víček a věk

  Pro plastickou operaci očních víček uvádíte vhodný věk 35-50 let. Je mi 58 roků a ráda bych si nechala upravit horní víčka. Prosím o Váš názor. Děkuji.

  Dobrý den paní Pavlo, již jsme operovali víčka i hodně starším než Vy, z věku nemějte obavy. Ženy si po zákroku často pochvalují nejen vylepšení vzhledu, ale také úlevu, kterou jejich očím zákrok přinesl. Lépe se jim například po večerech čte, když víčka nejsou tak těžká. Také nemusí tolik otáčet hlavou do stran, jak jim v koutcích přepadala kůže. Další informace Vámrádi sdělíme v rámci bezplatné konzultace. Tu si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení prsou a reoperace

  Dobrý den, před dvěma lety  jsem podstoupila na jiné klinice augmentaci prsou,byl mi vložen kapkovitý tvar 250ml pod sval - prsa jsem měla prázdná a povadlá po kojení.Musím ale přiznat,že jsem velice nespokojená,chtěla jsem mít prsa plná a kulatá....a ne spadlá dolu,i když je v nich implantát vypadají spadle.Jsem nešťastná.Chtěla jsem kulaté implantáty,ale nechala jsem to na paní doktorce.Bohužel. Lze u vás podstoupit reoperaci a změnu implantátu,kolik by mne to popřípadě stálo? Jsem opravdu nešťastná.

  Dobrý den, děkujeme za důvěru, se kterou jste se na nás obrátila. Doporučujeme Vám domluvit si na tel. č. 732 300 900 bezplatnou konzultaci, během které budeme moci vyhodnotit efekt případného dalšího zákroku a jeho cenu. Plastika prsou je na naší klinice možná i na splátky. INTER CLINIC

 • Operace odstátých uší a nošení brýlí

  Dobrý den, chci se zeptat, zda je nositel brýlí vhodný adept na operaci odstátých uší. Jak dlouho po operaci je možné nosit zase brýle? Jizva po operaci je citlivá i dlouhodobě? Děkuji.

  Dobrý den, nošení brýlí po operaci odstátých uší můžete konzultovat s jedním našich lékařů při bezplatné konzultaci. Po zákroku je možné nosit též kontaktní čočky a existují i speciální brýle, které drží na hlavě protitlakem (nosí je například lyžaři). Uši jsou po zákroku citlivé, avšak tato citlivost trvá jen omezenou, individuální dobu. Bezplatnou konzultaci si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení rtů, cena, způsob a průběh

  Dobry den, chtela bych se Vas zeptat kolik to tak stoji zvětšení rtů, chtela bych si zvetsit rty. dekuji

  Dobrý den, plastická operace zvětšení rtů se provádí v lokální anestezii, tudíž není potřeba následná hospitalizace na naší klinice. Zákroky se provádějí pomocí kolagenových preparátů, vlastního tuku nebo operativně. Vše záleží na rozsahu zákroku. Aktuální ceník plastické chirurgie najdete na našich stránkách. Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

 • Zmenšení prsních dvorců a cena

  jen se zeptam...samotné změnšení prsních dvorců by me stalo kolik??

  Vážená paní, cena změnšení prsních dvorců záleží na rozsahu zákroku. Prosím o zaslání fotografie na naši e-mailovou adresu a cenu Vám sdělíme.  Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

Přejít do poradny

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz