Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Nejbližší termíny bezplatných konzultací

7. - 8. ledna, 14. ledna, 21.- 22. ledna, 28. ledna.

Termín, prosím, rezervujte na tel.: 732 300 900, anebo na recepce@interclinic.cz . Děkujeme :)

Vlasová mezoterapie je způsob, jak dopravit látky potřebné pro růst vlasů přímo k vlasovým kořínkům. Jako nejstarší vlasová klinika ve střední Evropě se problematice zvýšeného padání vlasů intenzivně věnujeme. Vedle transplantace vlasů, která je určena výhradně mužům ideálně po 30. roku života, nabízíme i vlasovou mezoterapii, která je určena všem dospělým bez ohledu na pohlaví a věk.

Vlasová mezoterapie

Zvýšené padání vlasů a jejich nízká kvalita trápí velkou část populace. Příčinou může být mnoho faktorů: hormonální problémy, stresy, špatná strava (zejména diety, podvýživa!) atd. Pro zdravý růst vlasů je základním předpokladem jejich dostatečné vyživování. Právě vlasová mezoterapie dokáže pomocí drobných vpichů jemnou jehlou dopravit do vlasové pokožky potřebné vitamíny, aminokyseliny, minerály a další aktivní látky, které působí přímo u vlasových folikulů.

Možná jste slyšeli o tom, že vlasy mají svůj životní cyklus: růstová fáze může trvat až 8 let, pak přichází klidová fáze trvající 2-3 týdny a po ní padající fáze. Ta může trvat až 2-4 měsíce. Životní cyklus vlasů však může být vážně narušen stresem. Při stresu se totiž uvolňuje kortikotropin, což je ústřední stresový hormon negativně ovlivňující vlasový cyklus. Jeho působením mohou vlasy zrychleně přejít z růstové fáze do fáze klidové a následně do fáze padající. Následky stresu se proto často na vlasech projeví až cca za 3 měsíce. A právě vlasová mezoterapie dokáže negativní efekt stresu zmírnit tím, že do vlasové pokožky vpraví určité druhy aminokyselin, které podporují udržení vlasů v jejich růstové fázi.

Vlasová mezoterapie - průběh

Aplikace podpůrných látek probíhá jedenkrát týdně, a to po dobu 4 - 6 týdnů (záleží na stavu vlasů). Tento cyklus je vhodné po měsíční pauze opět zopakovat. Každé sezení trvá 20 - 30 minut, aplikace není výrazně bolestivá, ale citlivější jedinci ji mohou vnímat jako nepříjemnou. Během prvního sezení provedeme snímek vlasů mikrokamerou a po skončení prvního cyklu provedeme porovnání. Klient/ka tak může zhodnotit přínos terapie. Ihned po aplikci není vhodné provádět činnosti, kde se pokožka hlavy potí (například posilovna a jiné druhy sportů), ale návrat k běžným aktivitám je možný.

Cena za jedno sezení je 2100 Kč (může se změnit dle rozsahu), konzultace je bezplatná a lze si ji domluvit na tel. 732 300 900, anebo skrze náš formulář.

Vlasová mezoterapie není vhodná pro těhotné a kojící ženy!

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz