Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Nejbližší termíny bezplatných konzultací

7. - 8. ledna, 14. ledna, 21.- 22. ledna, 28. ledna.

Termín, prosím, rezervujte na tel.: 732 300 900, anebo na recepce@interclinic.cz . Děkujeme :)

Důležitou částí celé osobnosti je obličej. Je to ta část, které si člověk nejdříve povšimne a slouží také jako prostředek, kterým lze vyjádřit své pocity a nálady. S věkem se však části obličeje mění a výsledkem těchto změn je, že i energický člověk může vypadat smutně a unaveně. Trápí vás vzhled a změny v obličeji?  Máte obavu z chirurgických zákroků? Zkuste vyhlazení vrásek neinvazivní cestou.

INTER CLINIC - specialista na vyhlazení vrásek v obličeji

V klinice plastické chirurgie INTER CLINIC provádíme vyhlazení vrásek v obličeji injekční cestou již od roku 1998. Za tuto dobu jsme  tento zákrok provedli u více jak tisícovky žen, čímž se řadíme mezi nejzkušenější pracoviště provádějící tento estetický výkon. Domluvte si s plastickým chirurgem nezávaznou bezplatnou konzultaci. Zodpoví vám veškeré dotazy ohledně tohoto zákroku a doporučí nejvhodnější řešení právě pro vás.

Neinvazivní vyhlazení vrásek

Pro vyhlazení vrásek v obličeji používáme několik způsobů. Všechny zákroky se provádějí ambulantně bez anestezie. Můžeme vám nabídnout tyto metody vyhlazení vrásek:

 • Cílená aplikace botulotoxinu,
 • aplikace kyseliny hyaluronové,
 • aplikace kolagenu v oblasti vrásek.

Botulotoxinové injekce

Aplikace botulotoxinové injekce může přinést až stoprocentní výsledky. Léčba, kdy je aplikován botulotoxin na určitá místa, je velmi efektní.
Botulotoxinové injekce vyřeší například vrásky od smíchu, mračení, vějířovité vrásky a rýhy kolem úst, vodorovné vrásky na čele, hluboké vrásky, vrásky na kořeni nosu, kuřácké vrásky, vrásky na bradě, na krku i drobné asymetrie v obličeji. Účinek botulotoxinových injekcí je rychlý, cca několik dní po aplikaci a vydrží cca 6 měsíců. Pak je nutno aplikaci botulotoxinových injekcí opakovat, ale postupně se intervaly mezi injekcemi zkracují, až se vrásky přestávají tvořit zcela. Po dohodě s lékařem lze kombinovat botoxové injekce s dalšími postupy vedoucími k vyhlazení vrásek v obličeji. Četnost botulotoxinových injekcí záleží na hloubce a množství vrásek. O trvání botulotoxinové kúry rozhoduje hlavně lékař po konzultaci s pacientem v porovnání s výsledným efektem.

Co je botulotoxin?

Botulotoxin je látka, která patří do rukou lékaře. Botulotoxin uvolňuje svalové stahy. Je používám v několika lékařských oborech pro léčbu svalových křečí. Botulotoxin je účinný stejně jak u žen, tak u mužů. V lékařství se používá již více než 15 let.

Vyhlazení vrásek v obličeji aplikací botulotoxinové injekce - průběh

Aplikace botulotoxinové injekce se provádí ambulantně. Zákrok je časově nenáročný a nevyžaduje žádné zvláštní testy a přípravu. Spousta pacientů mívá před aplikací botulotoxinové injekce obavy z bolestivého zákroku. Není vůbec důvod k obavám. Lékař aplikuje botulotoxin prostřednictvím několika jemných vpichů do problémových partií. Aplikace botulotoxinu je téměř bezbolestná. Vpich botoxových injekcí jen lehce pálí. 
 

Aplikace kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová má v plastické chirurgii velmi široké použití. V oblasti obličeje kyselinu hyaluronovou aplikujeme zejména za účelem revitalizace pleti, ale také k modelaci kontur obličeje, ke zvětšení objemu rtů atd. Aplikaci kyseliny hyaluronové lze provádět i u mladších klientek, u kterých není vhodné přistupovat k invazivnějším zákrokům.

Aktuálně

 • Kupte svým bližním dárkový poukaz na krásu
  Kupte svým bližním dárkový poukaz na krásu

  Milé klientky, milí klienti,

  Vánoce se blíží a i letos můžete objednávat dárkové poukazy pro své bližní.

  K dispozici jsou dárkové poukazy na konkrétní zákrok, ale také poukazy na určitou částku.

  A víte, o jaké poukazy byl největší zájem loni? Byly to - tradičně - poukazy na úpravu očních víček, které naši klienti zakupují svým maminkám či manželkám.

  Druhé místo obsadila úprava poprsí a třetí byla liposukce

  Máte-li zájem o dárkový poukaz, který Vám rádi připravíme i na jméno, volejte 732 300 900, anebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  Těšíme se na Vás!

   

Přejít do sekce Aktuality

Poradna plastické chirurgie

 • Operace očních víček a věk

  Pro plastickou operaci očních víček uvádíte vhodný věk 35-50 let. Je mi 58 roků a ráda bych si nechala upravit horní víčka. Prosím o Váš názor. Děkuji.

  Dobrý den paní Pavlo, již jsme operovali víčka i hodně starším než Vy, z věku nemějte obavy. Ženy si po zákroku často pochvalují nejen vylepšení vzhledu, ale také úlevu, kterou jejich očím zákrok přinesl. Lépe se jim například po večerech čte, když víčka nejsou tak těžká. Také nemusí tolik otáčet hlavou do stran, jak jim v koutcích přepadala kůže. Další informace Vámrádi sdělíme v rámci bezplatné konzultace. Tu si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení prsou a reoperace

  Dobrý den, před dvěma lety  jsem podstoupila na jiné klinice augmentaci prsou,byl mi vložen kapkovitý tvar 250ml pod sval - prsa jsem měla prázdná a povadlá po kojení.Musím ale přiznat,že jsem velice nespokojená,chtěla jsem mít prsa plná a kulatá....a ne spadlá dolu,i když je v nich implantát vypadají spadle.Jsem nešťastná.Chtěla jsem kulaté implantáty,ale nechala jsem to na paní doktorce.Bohužel. Lze u vás podstoupit reoperaci a změnu implantátu,kolik by mne to popřípadě stálo? Jsem opravdu nešťastná.

  Dobrý den, děkujeme za důvěru, se kterou jste se na nás obrátila. Doporučujeme Vám domluvit si na tel. č. 732 300 900 bezplatnou konzultaci, během které budeme moci vyhodnotit efekt případného dalšího zákroku a jeho cenu. Plastika prsou je na naší klinice možná i na splátky. INTER CLINIC

 • Operace odstátých uší a nošení brýlí

  Dobrý den, chci se zeptat, zda je nositel brýlí vhodný adept na operaci odstátých uší. Jak dlouho po operaci je možné nosit zase brýle? Jizva po operaci je citlivá i dlouhodobě? Děkuji.

  Dobrý den, nošení brýlí po operaci odstátých uší můžete konzultovat s jedním našich lékařů při bezplatné konzultaci. Po zákroku je možné nosit též kontaktní čočky a existují i speciální brýle, které drží na hlavě protitlakem (nosí je například lyžaři). Uši jsou po zákroku citlivé, avšak tato citlivost trvá jen omezenou, individuální dobu. Bezplatnou konzultaci si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení rtů, cena, způsob a průběh

  Dobry den, chtela bych se Vas zeptat kolik to tak stoji zvětšení rtů, chtela bych si zvetsit rty. dekuji

  Dobrý den, plastická operace zvětšení rtů se provádí v lokální anestezii, tudíž není potřeba následná hospitalizace na naší klinice. Zákroky se provádějí pomocí kolagenových preparátů, vlastního tuku nebo operativně. Vše záleží na rozsahu zákroku. Aktuální ceník plastické chirurgie najdete na našich stránkách. Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

 • Zmenšení prsních dvorců a cena

  jen se zeptam...samotné změnšení prsních dvorců by me stalo kolik??

  Vážená paní, cena změnšení prsních dvorců záleží na rozsahu zákroku. Prosím o zaslání fotografie na naši e-mailovou adresu a cenu Vám sdělíme.  Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

Přejít do poradny

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz