Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Transplantace vlasů je zákrok, při kterém dochází k přenesení vlastních vlasových štěpů. Jde tedy o autotransplantaci vlasů. Během jedné etapy transplantace vlasů lze přenést cca 1600 vlasových štěpů, tedy téměř 5000 vlasů (takto rozsáhlá transplantace dokáže pokrýt poměrně rozsáhlou plochu). Naše klinika INTER CLINIC provedla za posledních 25 let více jak 6000 transplantací vlasů, na které poskytla doživotní záruku. Konzultace s vlasovým specialistou jsou v INTER CLINIC bezplatné.

Metody transplantace vlasů jsou různé. INTER CLINIC Praha - Radotín jako jediná klinika v České republice poskytuje doživotní záruku na růst transplantovaných vlasů, a to díky špičkově zvládnuté strip technice, kterou používá 90% světových klinik. Jde o původní metodu transplantace vlasů profesora Orentreicha.

Vedle stripové metody provádíme i FUE metodu, která není tak spolehlivá (při extrakci vlasových folikulů může dojít k jejich poškození), ale je často žádána těmi, kdo plánují nosit krátce střižené vlasy.

Transplantace vlasů

Transplantace vlasů se nejčastějí provádí pacientům, kteří trpí androgenní alopecií. Z 99% jde vždy o muže ve věku 20 - 75 let. Transplantace vlasů trvá dle náročnosti výkonu cca 2 – 4 hodiny a provádí ji zkušený vlasový chirurg. K transplantaci vlasů se využívá lokální anestezie, výkon je tedy nebolestivý. Pro pooperační období jsou klienti „pro jistotu“ vybaveni analgetiky.

Jaké problémy pomocí vlasové transplantace v INTER CLINIC řešíme?

Vlasová transplantace dokáže vyřešit všechny typické i méně typické problémy mužů:

 •   kolečko,
 •   kouty,
 •   ustupování čela,
 •   zahuštění vlasů,
 •   a další individuální problémy a různě rozsáhlé pleše.

Proč podstoupit transplantace vlasů právě v INTER CLINIC?

 •  Máme za sebou 6000 úspěšných zákroků transplantace vlasů.
 •  Jsme nejstarší a nejzkušenější vlasovou klinikou v ČR.
 •  Metodu transplantace vlasů máme řádně propracovanou a prověřenou časem.
 •  Jako jediná klinika v ČR nabízíme doživotní záruku na růst transplantovaných vlasů (stripová metoda).
 •  Během jedné operace můžeme transplantovat až 1600 štěpů, tedy asi 3500 - 4500 vlasů.
 •  Nabízíme vám transplantaci vlasů na splátky, a to i bez navýšení.

Proč si domluvit bezplatnou konzultaci?

 •  Dozvíte se, kolik vlasových štěpů řeší problém Vaší pleše.
 •  Díky naší rozsáhlé fotogalerii zjistíte, jakých výsledků bylo dosaženo v podobných případech.
 •  Můžete si "naživo" prohlédnout, jak vypadají transplantované vlasy.
 •  Můžete se na vše potřebné zeptat.
 •  Bezplatná konzultace je nezávazná.

Více o transplantaci vlasů na naší klinice: www.transplantace-vlasu.eu

Aktuálně

 • Kupte svým bližním dárkový poukaz na krásu
  Kupte svým bližním dárkový poukaz na krásu

  Milé klientky, milí klienti,

  Vánoce se blíží a i letos můžete objednávat dárkové poukazy pro své bližní.

  K dispozici jsou dárkové poukazy na konkrétní zákrok, ale také poukazy na určitou částku.

  A víte, o jaké poukazy byl největší zájem loni? Byly to - tradičně - poukazy na úpravu očních víček, které naši klienti zakupují svým maminkám či manželkám.

  Druhé místo obsadila úprava poprsí a třetí byla liposukce

  Máte-li zájem o dárkový poukaz, který Vám rádi připravíme i na jméno, volejte 732 300 900, anebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  Těšíme se na Vás!

   

Přejít do sekce Aktuality

Poradna plastické chirurgie

 • Operace očních víček a věk

  Pro plastickou operaci očních víček uvádíte vhodný věk 35-50 let. Je mi 58 roků a ráda bych si nechala upravit horní víčka. Prosím o Váš názor. Děkuji.

  Dobrý den paní Pavlo, již jsme operovali víčka i hodně starším než Vy, z věku nemějte obavy. Ženy si po zákroku často pochvalují nejen vylepšení vzhledu, ale také úlevu, kterou jejich očím zákrok přinesl. Lépe se jim například po večerech čte, když víčka nejsou tak těžká. Také nemusí tolik otáčet hlavou do stran, jak jim v koutcích přepadala kůže. Další informace Vámrádi sdělíme v rámci bezplatné konzultace. Tu si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení prsou a reoperace

  Dobrý den, před dvěma lety  jsem podstoupila na jiné klinice augmentaci prsou,byl mi vložen kapkovitý tvar 250ml pod sval - prsa jsem měla prázdná a povadlá po kojení.Musím ale přiznat,že jsem velice nespokojená,chtěla jsem mít prsa plná a kulatá....a ne spadlá dolu,i když je v nich implantát vypadají spadle.Jsem nešťastná.Chtěla jsem kulaté implantáty,ale nechala jsem to na paní doktorce.Bohužel. Lze u vás podstoupit reoperaci a změnu implantátu,kolik by mne to popřípadě stálo? Jsem opravdu nešťastná.

  Dobrý den, děkujeme za důvěru, se kterou jste se na nás obrátila. Doporučujeme Vám domluvit si na tel. č. 732 300 900 bezplatnou konzultaci, během které budeme moci vyhodnotit efekt případného dalšího zákroku a jeho cenu. Plastika prsou je na naší klinice možná i na splátky. INTER CLINIC

 • Operace odstátých uší a nošení brýlí

  Dobrý den, chci se zeptat, zda je nositel brýlí vhodný adept na operaci odstátých uší. Jak dlouho po operaci je možné nosit zase brýle? Jizva po operaci je citlivá i dlouhodobě? Děkuji.

  Dobrý den, nošení brýlí po operaci odstátých uší můžete konzultovat s jedním našich lékařů při bezplatné konzultaci. Po zákroku je možné nosit též kontaktní čočky a existují i speciální brýle, které drží na hlavě protitlakem (nosí je například lyžaři). Uši jsou po zákroku citlivé, avšak tato citlivost trvá jen omezenou, individuální dobu. Bezplatnou konzultaci si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení rtů, cena, způsob a průběh

  Dobry den, chtela bych se Vas zeptat kolik to tak stoji zvětšení rtů, chtela bych si zvetsit rty. dekuji

  Dobrý den, plastická operace zvětšení rtů se provádí v lokální anestezii, tudíž není potřeba následná hospitalizace na naší klinice. Zákroky se provádějí pomocí kolagenových preparátů, vlastního tuku nebo operativně. Vše záleží na rozsahu zákroku. Aktuální ceník plastické chirurgie najdete na našich stránkách. Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

 • Zmenšení prsních dvorců a cena

  jen se zeptam...samotné změnšení prsních dvorců by me stalo kolik??

  Vážená paní, cena změnšení prsních dvorců záleží na rozsahu zákroku. Prosím o zaslání fotografie na naši e-mailovou adresu a cenu Vám sdělíme.  Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

Přejít do poradny

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz