Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Nejbližší termíny bezplatných konzultací

7. - 8. ledna, 14. ledna, 21.- 22. ledna, 28. ledna.

Termín, prosím, rezervujte na tel.: 732 300 900, anebo na recepce@interclinic.cz . Děkujeme :)

Také vám přijde, že ať děláte, co děláte, nemůžete shodit kila právě v bocích, kde byste to nejvíce chtěli? Ukládání tuků v rizikových partiích je dnes poměrně rozšířeným problémem. Ale vy se už trápit nemusíte. Pomůžeme vám. Tyto nežádoucí tukové oblasti je možné odstranit liposukcí boků.

INTER CLINIC - specialista na liposukci boků

Liposukce je zákrok, který klade na plastického chirurga vysoké nároky. Plastický chirurg by měl umět posoudit rozsah liposukce, rozhodnout o způsobu vhodné techniky a také určit výsledný efekt zamýšlené liposukce boků. Výsledek je však ve většině případech pouze přibližný, nelze totiž přesně odhadnout, kolik tuku bude možno odsát a zda se podaří odsát veškeré množství. V INTER CLINIC provádíme liposukce od roku 1998, tedy bezmála 15 let, tudíž náš tým disponuje bohatými zkušenostmi a lze se bez obav svěřit do naší péče. Využijte bezplatné konzultace a poraďte se o vhodnosti liposukce právě ve vašem případě!

Liposukce boků odstraní tukové polštáře

Zvýšené ukládání tuků je problémem dnešní doby. Tuková tkáň vytváří na těle nápadné tukové polštáře buď symetricky, anebo v horším případě dokonce asymetricky. Ale nemusíte si zoufat. I když vám přijde, že už jste vyzkoušeli všechno a nic nepomohlo, bojujte proti tukovým polštářům s námi pomocí plastické chirurgie. Liposukce boků vám navrátí ladné tvary i zdravé sebevědomí.

Liposukce boků a zdravý životní styl vyřeší problém provždy

Liposukce boků je další, velmi žádanou formou liposukce, a to zejména z toho důvodu, že většině žen se nedaří ani cvičením, ani dietou vyřešit problémy spojené s nadbytečným množstvím tuků právě v této oblasti. Právě liposukce boků může vyřešit problém jednou provždy, avšak v kombinaci s dodržováním zdravého životního stylu.

Co zkusit před liposukcí boků

Samotná liposukce boků by měla být až posledním krokem v řešení změnu vzhledu postavy. Liposukci boků by měla předcházet změna jídelníčku související se snahou o snížení tělesné hmotnosti a cílené cvičení. Teprve pokud tyto způsoby nepomohou uskutečnit výraznou změnu postavy v oblasti tuků, měla by být na místě myšlenka liposukce boků.

Liposukce boků - průběh

Liposukce boků se provádí za použití liposukčních kanyl, které se do těla vpravují pomocí drobných nářezů na bocích. Jizvy po plastické operaci liposukce boků jsou však téměř minimální, jelikož jsou jednak vytvořeny na místech téměř nenápadných a jsou tak malé, že je lze snadno přehlédnout. Celkový vzhled jizviček záleží na procesu hojení kůže. Pokud není hojení kůže ideální, mohou se nedostatky vzniklé viditelností jizviček vyléčit pomocí mastiček, krémů či injekcí.

Výsledný efekt liposukce boků je možné si udržet jediným řešením, nejlepším způsobem je zabránění dalšímu nabírání váhy, tudíž je vhodné udržet si váhu, kterou měl pacient v době operace. K tomu může posloužit zdravá strava a dostatek pohybu.

Liposukce před a po

Aktuálně

 • Kupte svým bližním dárkový poukaz na krásu
  Kupte svým bližním dárkový poukaz na krásu

  Milé klientky, milí klienti,

  Vánoce se blíží a i letos můžete objednávat dárkové poukazy pro své bližní.

  K dispozici jsou dárkové poukazy na konkrétní zákrok, ale také poukazy na určitou částku.

  A víte, o jaké poukazy byl největší zájem loni? Byly to - tradičně - poukazy na úpravu očních víček, které naši klienti zakupují svým maminkám či manželkám.

  Druhé místo obsadila úprava poprsí a třetí byla liposukce

  Máte-li zájem o dárkový poukaz, který Vám rádi připravíme i na jméno, volejte 732 300 900, anebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  Těšíme se na Vás!

   

Přejít do sekce Aktuality

Poradna plastické chirurgie

 • Operace očních víček a věk

  Pro plastickou operaci očních víček uvádíte vhodný věk 35-50 let. Je mi 58 roků a ráda bych si nechala upravit horní víčka. Prosím o Váš názor. Děkuji.

  Dobrý den paní Pavlo, již jsme operovali víčka i hodně starším než Vy, z věku nemějte obavy. Ženy si po zákroku často pochvalují nejen vylepšení vzhledu, ale také úlevu, kterou jejich očím zákrok přinesl. Lépe se jim například po večerech čte, když víčka nejsou tak těžká. Také nemusí tolik otáčet hlavou do stran, jak jim v koutcích přepadala kůže. Další informace Vámrádi sdělíme v rámci bezplatné konzultace. Tu si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení prsou a reoperace

  Dobrý den, před dvěma lety  jsem podstoupila na jiné klinice augmentaci prsou,byl mi vložen kapkovitý tvar 250ml pod sval - prsa jsem měla prázdná a povadlá po kojení.Musím ale přiznat,že jsem velice nespokojená,chtěla jsem mít prsa plná a kulatá....a ne spadlá dolu,i když je v nich implantát vypadají spadle.Jsem nešťastná.Chtěla jsem kulaté implantáty,ale nechala jsem to na paní doktorce.Bohužel. Lze u vás podstoupit reoperaci a změnu implantátu,kolik by mne to popřípadě stálo? Jsem opravdu nešťastná.

  Dobrý den, děkujeme za důvěru, se kterou jste se na nás obrátila. Doporučujeme Vám domluvit si na tel. č. 732 300 900 bezplatnou konzultaci, během které budeme moci vyhodnotit efekt případného dalšího zákroku a jeho cenu. Plastika prsou je na naší klinice možná i na splátky. INTER CLINIC

 • Operace odstátých uší a nošení brýlí

  Dobrý den, chci se zeptat, zda je nositel brýlí vhodný adept na operaci odstátých uší. Jak dlouho po operaci je možné nosit zase brýle? Jizva po operaci je citlivá i dlouhodobě? Děkuji.

  Dobrý den, nošení brýlí po operaci odstátých uší můžete konzultovat s jedním našich lékařů při bezplatné konzultaci. Po zákroku je možné nosit též kontaktní čočky a existují i speciální brýle, které drží na hlavě protitlakem (nosí je například lyžaři). Uši jsou po zákroku citlivé, avšak tato citlivost trvá jen omezenou, individuální dobu. Bezplatnou konzultaci si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení rtů, cena, způsob a průběh

  Dobry den, chtela bych se Vas zeptat kolik to tak stoji zvětšení rtů, chtela bych si zvetsit rty. dekuji

  Dobrý den, plastická operace zvětšení rtů se provádí v lokální anestezii, tudíž není potřeba následná hospitalizace na naší klinice. Zákroky se provádějí pomocí kolagenových preparátů, vlastního tuku nebo operativně. Vše záleží na rozsahu zákroku. Aktuální ceník plastické chirurgie najdete na našich stránkách. Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

 • Zmenšení prsních dvorců a cena

  jen se zeptam...samotné změnšení prsních dvorců by me stalo kolik??

  Vážená paní, cena změnšení prsních dvorců záleží na rozsahu zákroku. Prosím o zaslání fotografie na naši e-mailovou adresu a cenu Vám sdělíme.  Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

Přejít do poradny

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz