Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Nejbližší termíny bezplatných konzultací

7. - 8. ledna, 14. ledna, 21.- 22. ledna, 28. ledna.

Termín, prosím, rezervujte na tel.: 732 300 900, anebo na recepce@interclinic.cz . Děkujeme :)

Přijde vám, že i když cvičíte a zdravě se stravujete, nemůžete se zbavit tuku z hýždí? Netrapte se. Nadměrné ukládání tuků v rizikových partiích je dnes poměrně rozšířeným problémem. Tyto nežádoucí tukové oblasti je možné odstranit liposukcí hýždí. V klinice plastické chirurgie INTER CLINIC vás nežádoucích tukových zásob zbavíme.

INTER CLINIC - specialista na liposukci hýždí

Liposukce je zákrok, který klade na plastického chirurga vysoké nároky. Plastický chirurg by měl umět posoudit rozsah liposukce, rozhodnout o způsobu vhodné techniky a také určit výsledný efekt zamýšlené liposukce hýždí. Výsledek je však ve většině případech pouze přibližný, nelze totiž přesně odhadnout, kolik tuku bude možno odsát a zda se podaří odsát veškeré množství, které je zamýšleno. V INTER CLINIC provádíme liposukce od roku 1998, tedy bezmála 15 let, tudíž náš tým disponuje bohatými zkušenostmi a lze se bez obav svěřit do naší péče. Využijte bezplatné konzultace a poraďte se o vhodnosti liposukce právě ve vašem případě!

Liposukce hýždí

I když je nejvhodnější prevencí dostatek pohybu a zdravá strava, s tukovými polštáři se bojuje těžce. Jakmile se jednou vytvoří, jejich odstranění je v nadlidských silách. I když ubíráte na váze, tuk mizí jen minimálně. Rádi byste tedy zvolili operativní odstranění tuků? Liposukce hýždí je řešení.

Liposukce hýždí zničí tukové polštáře

Podle současných estetických kritérií je tuk na lidském těle nevítaný host. Při nadměrném ukládání tuků vytváří tuková tkáň na těle nápadné tukové polštáře. Ty mohou být uloženy symetricky, v těch horších případech i asymetricky. Liposukce hýždí vám navrátí ladné tvary i radost ze života.

Liposukce v pokročilém věku

I v pokročilejším věku je možné podstoupit liposukci hýždí, rizikem však může být výskyt nerovností na kůži. Ženám v pokročilém věku však ve většině případů takové nerovnosti, které liposukce hýždí v jejich případě může přinést, nevadí. Jejich hlavním cílem je totiž pozměnění tvaru postavy, které plastická operace liposukce hýždí v každém případě přinese.

Liposukce hýždí neřeší nadváhu

Liposukce hýždí dokáže upravit vzhled zadečku a celkový dojem ze vzhledu postavy, liposukce hýždí však neřeší problém nadváhy. Liposukce hýždí vytvaruje určitou část těla, ale nenapraví problém obezity. Pomocí liposukce se odstraní takové množství tuku, které je srovnatelné s kilovým sáčkem mouky, pro tvar těla je to však zásadní rozdíl přinášející změnu.

Liposukce hýždí - průběh

Liposukce hýždí je prováděna v celkové anestezii, kdy je do drobných nářezech v hýždích zavedena kanylka odsávající tuk. Nářezy jsou prováděny s co největší opatrností, na takových místech, které jsou pro lidské oko nezaznamenatelné. Výrazné jizvy tak po liposukci hýždí nehrozí. Liposukce hýždí je jedna fáze samotné liposukce, po které následuje další, pooperační fáze, která je neméně důležitá. Po liposukci hýždí dostane každý pacient speciální stahovací prádlo, které je zapotřebí nosit po dobu 4-6 týdnů a utahovat je dle instrukcí lékaře. Fáze po liposukci hýždí je určená ke stabilizaci tvaru postavy a zpevnění zcitlivěné a narušené kůže. Liposukce hýždí vyžaduje z pravidla jednodenní hospitalizaci v nemocnici či léčebném zařízení, po té je vyžadována minimálně týdenní odpočinek v domácím prostředí. Jelikož oblast hýždí je využívání často k sezení, je možné po týdnu nastoupit do práce, avšak stále je potřeba nosit speciální prádlo, které bude i během sezení fixovat požadovaný výsledek liposukce hýždí.

Liposukce před a po

Aktuálně

 • Kupte svým bližním dárkový poukaz na krásu
  Kupte svým bližním dárkový poukaz na krásu

  Milé klientky, milí klienti,

  Vánoce se blíží a i letos můžete objednávat dárkové poukazy pro své bližní.

  K dispozici jsou dárkové poukazy na konkrétní zákrok, ale také poukazy na určitou částku.

  A víte, o jaké poukazy byl největší zájem loni? Byly to - tradičně - poukazy na úpravu očních víček, které naši klienti zakupují svým maminkám či manželkám.

  Druhé místo obsadila úprava poprsí a třetí byla liposukce

  Máte-li zájem o dárkový poukaz, který Vám rádi připravíme i na jméno, volejte 732 300 900, anebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  Těšíme se na Vás!

   

Přejít do sekce Aktuality

Poradna plastické chirurgie

 • Operace očních víček a věk

  Pro plastickou operaci očních víček uvádíte vhodný věk 35-50 let. Je mi 58 roků a ráda bych si nechala upravit horní víčka. Prosím o Váš názor. Děkuji.

  Dobrý den paní Pavlo, již jsme operovali víčka i hodně starším než Vy, z věku nemějte obavy. Ženy si po zákroku často pochvalují nejen vylepšení vzhledu, ale také úlevu, kterou jejich očím zákrok přinesl. Lépe se jim například po večerech čte, když víčka nejsou tak těžká. Také nemusí tolik otáčet hlavou do stran, jak jim v koutcích přepadala kůže. Další informace Vámrádi sdělíme v rámci bezplatné konzultace. Tu si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení prsou a reoperace

  Dobrý den, před dvěma lety  jsem podstoupila na jiné klinice augmentaci prsou,byl mi vložen kapkovitý tvar 250ml pod sval - prsa jsem měla prázdná a povadlá po kojení.Musím ale přiznat,že jsem velice nespokojená,chtěla jsem mít prsa plná a kulatá....a ne spadlá dolu,i když je v nich implantát vypadají spadle.Jsem nešťastná.Chtěla jsem kulaté implantáty,ale nechala jsem to na paní doktorce.Bohužel. Lze u vás podstoupit reoperaci a změnu implantátu,kolik by mne to popřípadě stálo? Jsem opravdu nešťastná.

  Dobrý den, děkujeme za důvěru, se kterou jste se na nás obrátila. Doporučujeme Vám domluvit si na tel. č. 732 300 900 bezplatnou konzultaci, během které budeme moci vyhodnotit efekt případného dalšího zákroku a jeho cenu. Plastika prsou je na naší klinice možná i na splátky. INTER CLINIC

 • Operace odstátých uší a nošení brýlí

  Dobrý den, chci se zeptat, zda je nositel brýlí vhodný adept na operaci odstátých uší. Jak dlouho po operaci je možné nosit zase brýle? Jizva po operaci je citlivá i dlouhodobě? Děkuji.

  Dobrý den, nošení brýlí po operaci odstátých uší můžete konzultovat s jedním našich lékařů při bezplatné konzultaci. Po zákroku je možné nosit též kontaktní čočky a existují i speciální brýle, které drží na hlavě protitlakem (nosí je například lyžaři). Uši jsou po zákroku citlivé, avšak tato citlivost trvá jen omezenou, individuální dobu. Bezplatnou konzultaci si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení rtů, cena, způsob a průběh

  Dobry den, chtela bych se Vas zeptat kolik to tak stoji zvětšení rtů, chtela bych si zvetsit rty. dekuji

  Dobrý den, plastická operace zvětšení rtů se provádí v lokální anestezii, tudíž není potřeba následná hospitalizace na naší klinice. Zákroky se provádějí pomocí kolagenových preparátů, vlastního tuku nebo operativně. Vše záleží na rozsahu zákroku. Aktuální ceník plastické chirurgie najdete na našich stránkách. Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

 • Zmenšení prsních dvorců a cena

  jen se zeptam...samotné změnšení prsních dvorců by me stalo kolik??

  Vážená paní, cena změnšení prsních dvorců záleží na rozsahu zákroku. Prosím o zaslání fotografie na naši e-mailovou adresu a cenu Vám sdělíme.  Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

Přejít do poradny

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz