Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Nejbližší termíny bezplatných konzultací

7. - 8. ledna, 14. ledna, 21.- 22. ledna, 28. ledna.

Termín, prosím, rezervujte na tel.: 732 300 900, anebo na recepce@interclinic.cz . Děkujeme :)

Ochabování kůže způsobené věkem a ukládání tuku v oblasti podbradku, které může být navíc spojeno eventuálně i s nesprávnými návyky životosprávy, jsou hlavními příčinami vzniku dvojité brady, a tím i změny výrazu celého obličeje. Tyto nežádoucí tukové oblasti je možné odstranit liposukcí podbradku.

 

INTER CLINIC - specialista na liposukci podbradku

Liposukce podbradku je poměrně citlivý zákrok, který musí být předem odborně posouzen. Plastický chirurg musí podrobně zhodnotit tvar a konfiguraci krku, ohodnotit případné možnosti a teprve poté najít řešení, jak nejlépe liposukci podbradku provést. V některých případech může lékař doporučit kombinaci liposukce podbradku s jiným chirurgickým zákrokem plastické chirurgie. V INTER CLINIC provádíme liposukci podbradku od roku 1998, tedy bezmála 15 let, tudíž náš tým disponuje bohatými zkušenostmi a lze se bez obav svěřit do naší péče. Využijte bezplatné konzultace a poraďte se o vhodnosti liposukce podbradku právě ve vašem případě!

 

Liposukce podbradku

 

Tukové zásoby a ochabování kůže v okolí brady vytvoří estetický problém, se kterým se ne každý muž či žena jen tak smíří. Podle současných estetických kritérií jsou nejen tuk, ale také i projevy stáří nevítaným hostem. Pokud s nimi chcete účinně bojovat, budeme vám v naší klinice plastické chirurgie INTER CLINIC nápomocni. Liposukce podbradku vám navrátí váš dřívější výraz obličeje, sebevědomí a radost ze života.

Liposukce podbradku je jediným řešením

 

Odstranění tuku v oblasti brady a podbradku má jediné řešení: liposukce podbradku. V ojedinělých případech lze zvolit plastickou operaci. Zatím žádná jiná další metoda, která by byla schopná pacienty zbavit přebytečného tuku v oblasti podbradku, nebyla vynalezena, proto slaví liposukce podbradku takový úspěch.

 

Liposukce podbradku - průběh

Liposukce podbradku je prováděna co nejšetrnější metodou v lokálním znecitlivění či řízeném spánku, který je podobný anestezii. Drobná kanylka odstraňující přebytečné tukové buňky je vpravena do podbradku pomocí drobného řezu provedeného pod bradou či za uchem a pomocí drobných pohybů je schopna vysát přebytečný podkožní tuk způsobující vzhled dvojité brady. Liposukce podbradku vyžaduje minimálně týdenní rekonvalescenci, proto je zapotřebí počítat s pracovní neschopností. Po liposukci podbradku je zapotřebí nosit po dobu nejméně dvou až tří týdnů speciální fixační návlek, který pomáhá zformovat nový tvar podbradku. Pokud je pooperační fáze ukončena bez problémů, není nutné počítat s opakováním liposukce podbradku či s další nadměrnou tvorbou tukových převisů. Velice zřídka může nastat nežádoucí efekt liposukce podbradku, a to v podobě převisů kůže či varhánků, které mohou být způsobeny velkým přebytkem uvolněné tukové tkáně. Liposukce podbradku však zanechává tento nepříjemný efekt pouze minimálně, zejména pokud je elasticita kůže v naprostém pořádku.

Liposukce před a po

Aktuálně

 • Kupte svým bližním dárkový poukaz na krásu
  Kupte svým bližním dárkový poukaz na krásu

  Milé klientky, milí klienti,

  Vánoce se blíží a i letos můžete objednávat dárkové poukazy pro své bližní.

  K dispozici jsou dárkové poukazy na konkrétní zákrok, ale také poukazy na určitou částku.

  A víte, o jaké poukazy byl největší zájem loni? Byly to - tradičně - poukazy na úpravu očních víček, které naši klienti zakupují svým maminkám či manželkám.

  Druhé místo obsadila úprava poprsí a třetí byla liposukce

  Máte-li zájem o dárkový poukaz, který Vám rádi připravíme i na jméno, volejte 732 300 900, anebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  Těšíme se na Vás!

   

Přejít do sekce Aktuality

Poradna plastické chirurgie

 • Operace očních víček a věk

  Pro plastickou operaci očních víček uvádíte vhodný věk 35-50 let. Je mi 58 roků a ráda bych si nechala upravit horní víčka. Prosím o Váš názor. Děkuji.

  Dobrý den paní Pavlo, již jsme operovali víčka i hodně starším než Vy, z věku nemějte obavy. Ženy si po zákroku často pochvalují nejen vylepšení vzhledu, ale také úlevu, kterou jejich očím zákrok přinesl. Lépe se jim například po večerech čte, když víčka nejsou tak těžká. Také nemusí tolik otáčet hlavou do stran, jak jim v koutcích přepadala kůže. Další informace Vámrádi sdělíme v rámci bezplatné konzultace. Tu si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení prsou a reoperace

  Dobrý den, před dvěma lety  jsem podstoupila na jiné klinice augmentaci prsou,byl mi vložen kapkovitý tvar 250ml pod sval - prsa jsem měla prázdná a povadlá po kojení.Musím ale přiznat,že jsem velice nespokojená,chtěla jsem mít prsa plná a kulatá....a ne spadlá dolu,i když je v nich implantát vypadají spadle.Jsem nešťastná.Chtěla jsem kulaté implantáty,ale nechala jsem to na paní doktorce.Bohužel. Lze u vás podstoupit reoperaci a změnu implantátu,kolik by mne to popřípadě stálo? Jsem opravdu nešťastná.

  Dobrý den, děkujeme za důvěru, se kterou jste se na nás obrátila. Doporučujeme Vám domluvit si na tel. č. 732 300 900 bezplatnou konzultaci, během které budeme moci vyhodnotit efekt případného dalšího zákroku a jeho cenu. Plastika prsou je na naší klinice možná i na splátky. INTER CLINIC

 • Operace odstátých uší a nošení brýlí

  Dobrý den, chci se zeptat, zda je nositel brýlí vhodný adept na operaci odstátých uší. Jak dlouho po operaci je možné nosit zase brýle? Jizva po operaci je citlivá i dlouhodobě? Děkuji.

  Dobrý den, nošení brýlí po operaci odstátých uší můžete konzultovat s jedním našich lékařů při bezplatné konzultaci. Po zákroku je možné nosit též kontaktní čočky a existují i speciální brýle, které drží na hlavě protitlakem (nosí je například lyžaři). Uši jsou po zákroku citlivé, avšak tato citlivost trvá jen omezenou, individuální dobu. Bezplatnou konzultaci si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení rtů, cena, způsob a průběh

  Dobry den, chtela bych se Vas zeptat kolik to tak stoji zvětšení rtů, chtela bych si zvetsit rty. dekuji

  Dobrý den, plastická operace zvětšení rtů se provádí v lokální anestezii, tudíž není potřeba následná hospitalizace na naší klinice. Zákroky se provádějí pomocí kolagenových preparátů, vlastního tuku nebo operativně. Vše záleží na rozsahu zákroku. Aktuální ceník plastické chirurgie najdete na našich stránkách. Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

 • Zmenšení prsních dvorců a cena

  jen se zeptam...samotné změnšení prsních dvorců by me stalo kolik??

  Vážená paní, cena změnšení prsních dvorců záleží na rozsahu zákroku. Prosím o zaslání fotografie na naši e-mailovou adresu a cenu Vám sdělíme.  Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

Přejít do poradny

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz