Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Nejbližší termíny bezplatných konzultací

7. - 8. ledna, 14. ledna, 21.- 22. ledna, 28. ledna.

Termín, prosím, rezervujte na tel.: 732 300 900, anebo na recepce@interclinic.cz . Děkujeme :)

Plastika břicha je častý zákrok prováděný u žen - typicky jako řešení povislého břicha po porodu. Nezáleží, jestli je vám 35 let, anebo 55. U mladších klientek jen doporučujeme, aby se pro zákrok rozhodly až po po posledním těhotenství. Plastiku břicha, abdominoplastiku, provádíme také tam, kde došlo k výraznému zhubnutí a na bříšku přebývá mnoho tkáně. Podle nálezu provádíme plastiku břicha, miniabdominoplastiku (malou plastiku břicha), případně plastiku břicha s liposukcí.

INTER CLINIC - specialista na plastiku břicha

Od roku 1998 jsme provedli řadu těchto zákroků a můžeme vám garantovat, že naši specialisté neustále sledují aktuální trendy v této operativě. Bezplatnou konzultaci s plastickým chirurgem si můžete sjednat obvykle už do 14 dnů. Domluvte si bezplatnou konzultaci a zjistěte, jak abdominoplastika může pomoci právě vám.

Plastika břicha - indikace

Plastika břicha je vhodná pro klientky, kteří mají problém s nadměrným množství tuku v oblasti břicha a povislou kůží na břiše. Typickým klientem naší kliniky jsou ženy po těhotenství, které navzdory cvičení a zdravé stravě nedokáží zformovat bříško do původního stavu. Operace břicha v takovém případě vede ke zploštění břicha, zpevnění svalů na břiše a odstranění přebytečného tuku. Díky tomu může plastika výrazně upravit vzhled pacienta, zejména v oblasti pasu a břicha. Plastika břicha je také vhodná v případě rozestupu břišních svalů.

Abdominoplastika – výběr techniky

Dle množství tuku v oblasti břicha zhodnotí plastický chirurg náročnost budoucí plastické operace a určit vhodný druh plastiky břicha, který pomůže vyřešit problém co nejlépe. Při plastice může dojít nejen k odstranění tuku, ale také k úpravě břišní stěny či přesunu pupku. V náročnějších případech je možné zkombinovat zákrok s liposukcí břicha.    

Operace břicha a její výsledek

Aby byl výsledek plastiky břicha co nejlepší a vydržel dlouhou dobu, je zapotřebí provést kvalitní předoperační analýzu, dodržovat pokyny před operací a po operaci a především vyvarovat se nadměrným váhovým výkyvům a především u žen neplánovat další těhotenství, které představuje důležitý faktor ničící výsledek plastiky. 

Plastika břicha - průběh

Plastika břicha je náročnější operace než například liposukce. Po zákroku je nutný jednodenní pobyt (1 noc) na lůžkové části INTER CLINIC. Následná rekonvalescence trvá obvykle 14 dní a je nutné dodržovat předepsaný dietní i pohybový režim. Při plastice břicha dochází ke změnám uložení střev, což vyžaduje zvýšenou pozornost i ve stravování. Prvních cca 10 dní po operaci se nedoporučuje sezení. Hojení snadnějšímu pohybu můžete navíc pomoci bandážování břišním pásem. Plastická operace břicha dokáže přivodit velmi bolestivé stavy, o kterých víme a snažíme se jejich působení zmírnit podáváním analgetik. S každým klientem jsme v kontaktu i po jeho propuštění a jsme připraveni mu poskytnout adekvátní péči.
 

Plastika břicha před a po

Fotografie v žádném případě neretušujeme. Některé snímky byly pořízeny v době hojení, a tak stav jizev není konečný.

Aktuálně

 • Kupte svým bližním dárkový poukaz na krásu
  Kupte svým bližním dárkový poukaz na krásu

  Milé klientky, milí klienti,

  Vánoce se blíží a i letos můžete objednávat dárkové poukazy pro své bližní.

  K dispozici jsou dárkové poukazy na konkrétní zákrok, ale také poukazy na určitou částku.

  A víte, o jaké poukazy byl největší zájem loni? Byly to - tradičně - poukazy na úpravu očních víček, které naši klienti zakupují svým maminkám či manželkám.

  Druhé místo obsadila úprava poprsí a třetí byla liposukce

  Máte-li zájem o dárkový poukaz, který Vám rádi připravíme i na jméno, volejte 732 300 900, anebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  Těšíme se na Vás!

   

Přejít do sekce Aktuality

Poradna plastické chirurgie

 • Operace očních víček a věk

  Pro plastickou operaci očních víček uvádíte vhodný věk 35-50 let. Je mi 58 roků a ráda bych si nechala upravit horní víčka. Prosím o Váš názor. Děkuji.

  Dobrý den paní Pavlo, již jsme operovali víčka i hodně starším než Vy, z věku nemějte obavy. Ženy si po zákroku často pochvalují nejen vylepšení vzhledu, ale také úlevu, kterou jejich očím zákrok přinesl. Lépe se jim například po večerech čte, když víčka nejsou tak těžká. Také nemusí tolik otáčet hlavou do stran, jak jim v koutcích přepadala kůže. Další informace Vámrádi sdělíme v rámci bezplatné konzultace. Tu si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení prsou a reoperace

  Dobrý den, před dvěma lety  jsem podstoupila na jiné klinice augmentaci prsou,byl mi vložen kapkovitý tvar 250ml pod sval - prsa jsem měla prázdná a povadlá po kojení.Musím ale přiznat,že jsem velice nespokojená,chtěla jsem mít prsa plná a kulatá....a ne spadlá dolu,i když je v nich implantát vypadají spadle.Jsem nešťastná.Chtěla jsem kulaté implantáty,ale nechala jsem to na paní doktorce.Bohužel. Lze u vás podstoupit reoperaci a změnu implantátu,kolik by mne to popřípadě stálo? Jsem opravdu nešťastná.

  Dobrý den, děkujeme za důvěru, se kterou jste se na nás obrátila. Doporučujeme Vám domluvit si na tel. č. 732 300 900 bezplatnou konzultaci, během které budeme moci vyhodnotit efekt případného dalšího zákroku a jeho cenu. Plastika prsou je na naší klinice možná i na splátky. INTER CLINIC

 • Operace odstátých uší a nošení brýlí

  Dobrý den, chci se zeptat, zda je nositel brýlí vhodný adept na operaci odstátých uší. Jak dlouho po operaci je možné nosit zase brýle? Jizva po operaci je citlivá i dlouhodobě? Děkuji.

  Dobrý den, nošení brýlí po operaci odstátých uší můžete konzultovat s jedním našich lékařů při bezplatné konzultaci. Po zákroku je možné nosit též kontaktní čočky a existují i speciální brýle, které drží na hlavě protitlakem (nosí je například lyžaři). Uši jsou po zákroku citlivé, avšak tato citlivost trvá jen omezenou, individuální dobu. Bezplatnou konzultaci si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení rtů, cena, způsob a průběh

  Dobry den, chtela bych se Vas zeptat kolik to tak stoji zvětšení rtů, chtela bych si zvetsit rty. dekuji

  Dobrý den, plastická operace zvětšení rtů se provádí v lokální anestezii, tudíž není potřeba následná hospitalizace na naší klinice. Zákroky se provádějí pomocí kolagenových preparátů, vlastního tuku nebo operativně. Vše záleží na rozsahu zákroku. Aktuální ceník plastické chirurgie najdete na našich stránkách. Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

 • Zmenšení prsních dvorců a cena

  jen se zeptam...samotné změnšení prsních dvorců by me stalo kolik??

  Vážená paní, cena změnšení prsních dvorců záleží na rozsahu zákroku. Prosím o zaslání fotografie na naši e-mailovou adresu a cenu Vám sdělíme.  Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

Přejít do poradny

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz