Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Nejbližší termíny bezplatných konzultací

7. - 8. ledna, 14. ledna, 21.- 22. ledna, 28. ledna.

Termín, prosím, rezervujte na tel.: 732 300 900, anebo na recepce@interclinic.cz . Děkujeme :)

Trápí vás drobné vrásky kolem rtů? Toužíte mít plnější a svůdnější rty? Máte nějaké vrozené asymetrie či poúrazové stavy? Tak právě pro vás je vhodné zvětšení rtů či modelace rtů.

INTER CLINIC - specialista na zvětšení rtů

V klinice plastické a vlasové chirurgie INTER CLINIC vám upraví linie a tvar rtu, lze provést jak zvětšení horního, tak spodního rtu.  Naši specialisté, kteří provedli stovky podobných zákroků, vám rádi poradí a poskytnou veškeré informace během bezplatné konzultace.

V závislosti na žádané změně vám můžeme nabídnout řadu kosmetických úprav při zvětšení rtů. Záleží tedy jen na vás, pro jakou modelaci či zvětšení rtů se rozhodnete. Nejčastějším požadavkem, se kterým se u nás setkáváme, je zvětšení (augmentace) horního rtu. Tento zákrok zvětšení rtů se provádí ambulantně v místním znecitlivění. Po modelaci či zvětšení rtů je vyžadována asi týdenní rekonvalescence.

Typy zvětšení rtů

V INTER CLINIC provádíme tato zvětšení rtů:

 • chirurgické zvětšení
 • lipofilling

Chirurgické zvětšení rtů

Toto zvětšení rtů je trvalé. Odborně se nazývá augmentace rtů. K tomuto trvalému zvětšení rtů se docílí tím, že se použije tkáň z okolí. Provede se několik naříznutí vnitřní strany rtů, tudíž jizvy po zvětšení rtů nejsou viditelné. Tato operace zvětšení rtů se provádí ambulantně, kdy je provedeno místní znecitlivění, či v rámci jednodenního pobytu na klinice, kdy je zvětšení rtů provedeno v celkové anestezii.

Do rtů je chirurgem zavedený implantát z biologického, silikonového, pevného či syntetického materiálu. Trvanlivost implantátu záleží na jeho druhu a dále i na věku pacientky, typu kůže, na které se zvětšení rtů provádí, životní styl pacientky, svalová aktivita a v neposlední řade i metabolismus.

Lipofilling

Je zvětšení rtů pomocí vlastního tuku. Toto zvětšení rtů se provádí injekční metodou. Tukem se myslí vaše vlastní tělní látka, čímž nehrozí komplikace a nepřijmutí cizí látky. Problém, který může při tomto zvětšení rtů nastat, je postupné snižování efektu zvětšení rtů.

Pooperační období zvětšení rtů

Po zvětšení či modelaci rtů je doporučeno určitou dobu ret (rty) chladit a v den operace zachovat klidový režim. Pacientka by měla jíst kašovitou stravu, aby nenamáhala okolí rtů.

Bezplatná konzultace v INTER CLINIC

I když zvětšení rtů nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu, je nutné prodiskutovat danou věc s odborníkem, který s vámi probere, co vás ke zvětšení rtů motivuje, zhodnotí celkový stav a zeptá se na dědičné zátěže. Dále vám navrhne postup zvětšení rtů, který bude řešit váš problém.

Aktuálně

 • Kupte svým bližním dárkový poukaz na krásu
  Kupte svým bližním dárkový poukaz na krásu

  Milé klientky, milí klienti,

  Vánoce se blíží a i letos můžete objednávat dárkové poukazy pro své bližní.

  K dispozici jsou dárkové poukazy na konkrétní zákrok, ale také poukazy na určitou částku.

  A víte, o jaké poukazy byl největší zájem loni? Byly to - tradičně - poukazy na úpravu očních víček, které naši klienti zakupují svým maminkám či manželkám.

  Druhé místo obsadila úprava poprsí a třetí byla liposukce

  Máte-li zájem o dárkový poukaz, který Vám rádi připravíme i na jméno, volejte 732 300 900, anebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  Těšíme se na Vás!

   

Přejít do sekce Aktuality

Poradna plastické chirurgie

 • Operace očních víček a věk

  Pro plastickou operaci očních víček uvádíte vhodný věk 35-50 let. Je mi 58 roků a ráda bych si nechala upravit horní víčka. Prosím o Váš názor. Děkuji.

  Dobrý den paní Pavlo, již jsme operovali víčka i hodně starším než Vy, z věku nemějte obavy. Ženy si po zákroku často pochvalují nejen vylepšení vzhledu, ale také úlevu, kterou jejich očím zákrok přinesl. Lépe se jim například po večerech čte, když víčka nejsou tak těžká. Také nemusí tolik otáčet hlavou do stran, jak jim v koutcích přepadala kůže. Další informace Vámrádi sdělíme v rámci bezplatné konzultace. Tu si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení prsou a reoperace

  Dobrý den, před dvěma lety  jsem podstoupila na jiné klinice augmentaci prsou,byl mi vložen kapkovitý tvar 250ml pod sval - prsa jsem měla prázdná a povadlá po kojení.Musím ale přiznat,že jsem velice nespokojená,chtěla jsem mít prsa plná a kulatá....a ne spadlá dolu,i když je v nich implantát vypadají spadle.Jsem nešťastná.Chtěla jsem kulaté implantáty,ale nechala jsem to na paní doktorce.Bohužel. Lze u vás podstoupit reoperaci a změnu implantátu,kolik by mne to popřípadě stálo? Jsem opravdu nešťastná.

  Dobrý den, děkujeme za důvěru, se kterou jste se na nás obrátila. Doporučujeme Vám domluvit si na tel. č. 732 300 900 bezplatnou konzultaci, během které budeme moci vyhodnotit efekt případného dalšího zákroku a jeho cenu. Plastika prsou je na naší klinice možná i na splátky. INTER CLINIC

 • Operace odstátých uší a nošení brýlí

  Dobrý den, chci se zeptat, zda je nositel brýlí vhodný adept na operaci odstátých uší. Jak dlouho po operaci je možné nosit zase brýle? Jizva po operaci je citlivá i dlouhodobě? Děkuji.

  Dobrý den, nošení brýlí po operaci odstátých uší můžete konzultovat s jedním našich lékařů při bezplatné konzultaci. Po zákroku je možné nosit též kontaktní čočky a existují i speciální brýle, které drží na hlavě protitlakem (nosí je například lyžaři). Uši jsou po zákroku citlivé, avšak tato citlivost trvá jen omezenou, individuální dobu. Bezplatnou konzultaci si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení rtů, cena, způsob a průběh

  Dobry den, chtela bych se Vas zeptat kolik to tak stoji zvětšení rtů, chtela bych si zvetsit rty. dekuji

  Dobrý den, plastická operace zvětšení rtů se provádí v lokální anestezii, tudíž není potřeba následná hospitalizace na naší klinice. Zákroky se provádějí pomocí kolagenových preparátů, vlastního tuku nebo operativně. Vše záleží na rozsahu zákroku. Aktuální ceník plastické chirurgie najdete na našich stránkách. Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

 • Zmenšení prsních dvorců a cena

  jen se zeptam...samotné změnšení prsních dvorců by me stalo kolik??

  Vážená paní, cena změnšení prsních dvorců záleží na rozsahu zákroku. Prosím o zaslání fotografie na naši e-mailovou adresu a cenu Vám sdělíme.  Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

Přejít do poradny

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz