Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Nejbližší termíny bezplatných konzultací

7. - 8. ledna, 14. ledna, 21.- 22. ledna, 28. ledna.

Termín, prosím, rezervujte na tel.: 732 300 900, anebo na recepce@interclinic.cz . Děkujeme :)

Krásná prsa jsou snem každé ženy. Bohužel ne vždy je příroda k ženským přáním vstřícná, k velkým změnám vzhledu poprsí dochází po porodu a kojení. Operativní zvětšení prsou (augmentace) řeší problém nedostatečně vyvinutých prsou. Také modelace prsou je vhodným řešením pro případy, kde úbytek prsní žlázy způsobil lehce povislý tvar prsu. Možná je však i modelace s augmentací, kdy je chirurgicky změněn tvar a velikost prsou.

INTER CLINIC - specialista na zvětšení prsou

Ke zvětšení prsou lze použít několik metod, jejichž použití určuje chirurg dle požadovaného výsledku pacientky a dle proporcí jejího těla. Z tohoto důvodu je nutné samotnou plastiku prsou podrobně prokonzultovat s odborníkem, zvážit veškerá pro i proti a pečlivě zhodnotit přání pacientky a názor operujícího chirurga. V klinice plastické chirurgie INTER CLINIC provádíme zvětšování prsou (augmentace) od roku 1998. Můžete si tedy být jistá dostatečnými zkušenostmi všech našich specialistů. Domluvte si bezplatnou schůzku s našimi odborníky z kliniky plastické chirurgie INTER CLINIC a informujte se o možnostech augmentace právě ve vašem případě. 

Zvětšení prsou pomocí prsních implantátů

Zvětšení prsou se provádí pomocí silikonových prsních implantátů, které jsou nejvhodnějším a přirozeně vypadajícím materiálem. Pacientky s menším poprsím si mohou vybrat z několika druhů a typů silikonových implantátů, lišících se tvarem, materiálem a velikostí. Zvětšení  prsou je u každé pacientky posuzováno zvlášť dle jejích představ, typu postavy a jiných kritérií. Všechny implantáty používané v INTER CLINIC jsou doživotní a není třeba je po uplynutí určité lhůty měnit. Novinkou v nabídce naší kliniky jsou odlehčené implantáty B-lite, které nabízíme za nejnižší cenu v Praze.

Zvětšení prsou - cena

V INTER CLINIC můžete augmentaci prsou německými implantáty POLYTECH získat za bezkonkurenční cenu 59 900 Kč. Cena 59 900 Kč zahrnuje kromě operace i implantáty. Za příplatek je možný výběr jiných značek implantátů (více v ceníku). Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy týkající se možnosti zvětšení prsou prostřednictvím splátkového kalendáře přímo klinice.

Průběh zvětšení prsou - augmentace

Zákrok zvětšení prsou je prováděn v celkové anestézii za 1 - 2 denní pobyt na klinice s rekonvalescencí 10-14 dní. Implantáty při plastice prsou jsou vkládány pod prsní žlázu nebo pod sval, kde nebrání kojení nebo vyšetřování prsní žlázy. Obě metody zvětšení poprsí pod sval či pod žlázu mají své výhody i nevýhody. Volba záleží na kvalitě a velikosti žlázy, kvalitě kůže a podkoží a síle a kvalitě svalu. Kryt implantátu musí být dostatečný. Pokud není kryt dostačující, implantát je viditelný a nepůsobí esteticky. Do prsní dutiny se někdy vkládají drény, které slouží k odvádění krve. Ty jsou obvykle vyndány v den propuštění z kliniky. Prsa jsou po operaci překryta obvazem a stahující podprsenkou, aby se zabránilo pohybu prsních implantátů a vzniku otoků. Samotný zákrok zvětšení prsou (augmentace) trvá přibližně 1 až 2 hodiny.

Zvětšení prsou na splátky

V klinice plastické a vlasové chirurgie INTER CLINIC si můžete plastiku prsou pořídit i na splátkový kalendář (nejde o půjčku přes banky či půjčkové společnosti).  Na váš vysněný zákrok tedy nemusíte dlouho šetřit, nemusíte ani sahat po vašich úsporách. Navíc splatíte-li vámi vybraný zákrok ve stanovené krátké splatnosti, nezaplatíte ani korunu navíc. 

Zvětšení prsou před a po

Fotografie v žádném případě neretušujeme. Některé snímky byly pořízeny v době hojení, a tak stav jizev není konečný.

 

Aktuálně

 • Kupte svým bližním dárkový poukaz na krásu
  Kupte svým bližním dárkový poukaz na krásu

  Milé klientky, milí klienti,

  Vánoce se blíží a i letos můžete objednávat dárkové poukazy pro své bližní.

  K dispozici jsou dárkové poukazy na konkrétní zákrok, ale také poukazy na určitou částku.

  A víte, o jaké poukazy byl největší zájem loni? Byly to - tradičně - poukazy na úpravu očních víček, které naši klienti zakupují svým maminkám či manželkám.

  Druhé místo obsadila úprava poprsí a třetí byla liposukce

  Máte-li zájem o dárkový poukaz, který Vám rádi připravíme i na jméno, volejte 732 300 900, anebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  Těšíme se na Vás!

   

Přejít do sekce Aktuality

Poradna plastické chirurgie

 • Operace očních víček a věk

  Pro plastickou operaci očních víček uvádíte vhodný věk 35-50 let. Je mi 58 roků a ráda bych si nechala upravit horní víčka. Prosím o Váš názor. Děkuji.

  Dobrý den paní Pavlo, již jsme operovali víčka i hodně starším než Vy, z věku nemějte obavy. Ženy si po zákroku často pochvalují nejen vylepšení vzhledu, ale také úlevu, kterou jejich očím zákrok přinesl. Lépe se jim například po večerech čte, když víčka nejsou tak těžká. Také nemusí tolik otáčet hlavou do stran, jak jim v koutcích přepadala kůže. Další informace Vámrádi sdělíme v rámci bezplatné konzultace. Tu si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení prsou a reoperace

  Dobrý den, před dvěma lety  jsem podstoupila na jiné klinice augmentaci prsou,byl mi vložen kapkovitý tvar 250ml pod sval - prsa jsem měla prázdná a povadlá po kojení.Musím ale přiznat,že jsem velice nespokojená,chtěla jsem mít prsa plná a kulatá....a ne spadlá dolu,i když je v nich implantát vypadají spadle.Jsem nešťastná.Chtěla jsem kulaté implantáty,ale nechala jsem to na paní doktorce.Bohužel. Lze u vás podstoupit reoperaci a změnu implantátu,kolik by mne to popřípadě stálo? Jsem opravdu nešťastná.

  Dobrý den, děkujeme za důvěru, se kterou jste se na nás obrátila. Doporučujeme Vám domluvit si na tel. č. 732 300 900 bezplatnou konzultaci, během které budeme moci vyhodnotit efekt případného dalšího zákroku a jeho cenu. Plastika prsou je na naší klinice možná i na splátky. INTER CLINIC

 • Operace odstátých uší a nošení brýlí

  Dobrý den, chci se zeptat, zda je nositel brýlí vhodný adept na operaci odstátých uší. Jak dlouho po operaci je možné nosit zase brýle? Jizva po operaci je citlivá i dlouhodobě? Děkuji.

  Dobrý den, nošení brýlí po operaci odstátých uší můžete konzultovat s jedním našich lékařů při bezplatné konzultaci. Po zákroku je možné nosit též kontaktní čočky a existují i speciální brýle, které drží na hlavě protitlakem (nosí je například lyžaři). Uši jsou po zákroku citlivé, avšak tato citlivost trvá jen omezenou, individuální dobu. Bezplatnou konzultaci si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení rtů, cena, způsob a průběh

  Dobry den, chtela bych se Vas zeptat kolik to tak stoji zvětšení rtů, chtela bych si zvetsit rty. dekuji

  Dobrý den, plastická operace zvětšení rtů se provádí v lokální anestezii, tudíž není potřeba následná hospitalizace na naší klinice. Zákroky se provádějí pomocí kolagenových preparátů, vlastního tuku nebo operativně. Vše záleží na rozsahu zákroku. Aktuální ceník plastické chirurgie najdete na našich stránkách. Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

 • Zmenšení prsních dvorců a cena

  jen se zeptam...samotné změnšení prsních dvorců by me stalo kolik??

  Vážená paní, cena změnšení prsních dvorců záleží na rozsahu zákroku. Prosím o zaslání fotografie na naši e-mailovou adresu a cenu Vám sdělíme.  Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

Přejít do poradny

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz